مکانیک یعنی ................................. ثبات


+ تبریک حلول ماه مبارک رمضان

بار دیگر رمضان، ماه اُنس دوستان خدا از راه رسید و غریو شادی و همهمه عاشقان به آسمان برخاست و مژده اسارت شیطان و هوای نفسْ در همه جا پیچید. آری، آمد آن ماهی که به انتظارش بودیم؛ ماهی که جان را طراوتی دوباره می بخشد و روان آدمی را زنگار از چهره می شوید. طلیعه این ماه مبارک بر تمامی ره پویان کوی حقیقت، به خصوص شما دوستان عزیز تبریک و تهنیت باد.

امید است در این ماه توفیق عبادت و خودسازی را از دست ندهیم و این شایستگی را داشته باشیم تا خداوند ما را به نیک اندیشی و وارستگی رهنمون گرداند. انشاالله !

کاش، در این رمضان لایق دیدار شوم
سحری با نظر لطف تو بیدار شوم
کاش منت بگذاری به سرم مهدی جان
تا که همسفره تو لحظه ی افطار شوم

...
ادامه مطلب
نویسنده : احمدی ; ساعت ۸:٢۱ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٥/۱٠
تگ ها: مناسبت و ثبات
comment نظرات () لینک

+ سینما گراف یا تصاویر جادویی

سینما گراف یا تصاویر جادویی، سبکی جدید در عکاسی دیجیتال است که در آن گوشه‌ای از لحظه‌های زندگی شما در همان زمان متوقف شده به حرکت در می‌آیند.

تصاویر جادویی در نگاه اول ثابت به نظر می‌رسند، اما با کمی دقت، بخشی یا فردی در آن تصاویر ثابت بصورت نامحسوسی در حال حرکت هستند، بخشی که چشم بیننده را به خود جذب کرده و موجب حیرت و تعجب او می‌شود.

برای دیدن مابقی تصاویر حتما به ادامه مطلب بروید.

...
ادامه مطلب
نویسنده : احمدی ; ساعت ٤:٢٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٥/٥
تگ ها: جالب و ثبات
comment نظرات () لینک

+ منابع رایگان دانلود کتاب

همیشه، خواندن، یکی از راه های موثر برای یادگیری علوم مختلف و پیشرفت همه جانبه بشر بوده است و تنها با گذشت زمان، شکل آن تا اندازه ای دچار تغییر گردیده است و با ورود کامپیوتر به زندگی بشری، حالت دیجیتالی را نیز به خود گرفته است. یافتن کتاب های الکترونیک در سطح گسترده اینترنت با وجود دسته بندی های متعدد شاید کمی دشوار به نظر برسد؛ بخصوص زمانی که بخواهید پسوند رایگان را هم به آن بیافزایید.

شناسایی وب سایت هایی که چنین خدماتی را به کاربران خود می دهند می تواند بستری باشد برای یافتن انواع کتاب های الکترونیک در زمینه های مختلف. در ادامه نام 20 وب سایت را به همراه معرفی مختصری از خدمات آن ها خواهید دید که بسته به نیاز خود می توانید از آن ها به طور کاملا رایگان استفاده نمایید.

...
ادامه مطلب
نویسنده : احمدی ; ساعت ٥:٥٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٥/٢
تگ ها: جالب و ثبات
comment نظرات () لینک

+ 15 میانبر مفید برای افزایش کارایی در ویندوز

 

 اگر شما خود را یک کاربر حرفه ای یا حتی آماتور پی.سی بدانید، حتما ارزش میانبر های کیبرد در افزایش کارایی را درک می کنید. تقریبا اکثر کاربران، برای کار هایی مثل کپی و پیست کردن متن هایشان از کیبرد استفاده می کنند. یا وقتی وضع پایداری ویندوز وخیم می شود از میانبری مثل Ctrl + Alt + Delete استفاده می کنند. این ها میانبر های رایج و جا افتاده ای در میان کاربران هستند. اما یک بخش دیگر هم از میان بر ها هستند که در چند سال اخیر به ویندوز اضافه شده اند. اما متاسفانه بسیاری از کاربران از آن ها بی اطلاع هستند. بنابر این اگر می خواهید به طور مختصر و مفید با 15 میانبر عالی برای افزایش کارایی، آشنا شوید؛ در ادامه مطلب همراه ما باشید.
...
ادامه مطلب
نویسنده : احمدی ; ساعت ٥:۳٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٥/٢
تگ ها: جالب و ثبات
comment نظرات () لینک