مکانیک یعنی ................................. ثبات


+ چند سایت معتبر جهانی در رابطه با رشته مهندسی مکانیک

 www.machinedesign.com

این سایت ارائه کننده یکی از مجلات پر سابقه در زمینه مهندسی مکانیک می باشد. در این سایت همچنین می توان گزارش ها و مقالات بسیاری در زمینه طراحی در مهندسی مکانیک را پیدا نموده و از آنها بهره برد. آرشیو اطلاعات تکنولوژی های گوناگون، صنایع مدرن و غیر مدرن، دپارتمان ها، اخبار صنعتی، کتابخانه CAD و E-BOOK های رایگان، مراکز فن آوری و بسیاری مسیر دیگر برای کسب اطلاعات را می توان در این سایت مشاهده نمود.

************************


 http://www.steamforum.com/

این سایت به نام STEAM & POWER در اینترنت قرار داده شده  و در آن  به نیروی بخار و انرژی حاصل از آن، و استفاده هایی که از این نیرو در صنایع مختلف به عمل می آید پرداخته شده است. علاوه بر امکان جستجوی موضوعات مختلف، یک مرجع اطلاعاتی قدرتمند از اطلاعات بخار، نحوه تولید و استفاده از آن را نیز در این سایت می توان مشاهده نمود. 

************************

 http://www.engr.colostate.edu/~dga/mechatronics/

در این سایت می توان به یک مرجع اطلاعاتی در زمینه مکاترونیک که تلفیقی از مکانیک و الکترونیک است و معمولا در ساخت روبات ها به کار می رود دست پیدا کرد. در این سایت می توان لیستی از منابع اصلی و مرجع در این رابطه را در اختیار داشت و از آن بهره برد.

************************

 http://www.efunda.com/home.cfm

در این سایت با یک نشریه الکترونیکی ONLINE آشنا می شویم که درباره مهندسی مکانیک به ارائه مطالب می پردازد. مواد، مرکز طراحی، تجزیه و تحلیل ها، تبدیل واحدها، فرمول ها، محاسبات ریاضی و امکان جستجو را می توان در این سایت مشاهده و از آن ها استفاده کرد.

************************

http://www.engineersedge.com/ 

سایت EDGEیک سایت خبر رسانی و آموزشی در زمینه مهندسی مکانیک می باشد. در این سایت به مواردی همچون پایگاه داده طراحی های مهندسی ، لینک دانلودها مفید، امکان ثبت نام در سایت و عضو شدن، سرویس های پشتیبانی، منابع مکانیک سیالات، اندازه ها و مقیاس های استاندارد قطعات مختلف از قبیل مته ها، پیچ ها، سطوح، واحد های محاسباتی می توان دسترسی داشت.

نویسنده : احمدی ; ساعت ٩:٠٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٤/٦
تگ ها: جالب
comment نظرات () لینک